Çello Fiyatları İzmir

çello satın alÇello fiyatları ne kadar?

Çello satın almak isteyenler için, İzmir’de bir çello satın alma rehberi

Çellonun sesini duydunuz, çello çalan birisini, çello çalan bir arkadaşınızı ya da çello çalan herhangi bir müzisyeni bir videoda izlediniz ve evet, tok sesi, şık görünüşü ve çalarkenki estetik duruşuyla benim çalmak istediğim müzik aleti çello dediniz.

Sonrasında acaba çello pahalı mıdır? Büyükçe bir müzik aleti gibi duruyor çok fazla çalan da yok bu müzik aleti pahalıdır diye düşündünüz kafanızda büyük rakamlar oluştu soru işaretleri arttı, tam seveceğiniz, hoşunuza gidecek bir müzik aleti buldunuz derken “çellonun fiyatı” engeli karşınıza çıktı ama durun bu bir engel değil, çello sandığınız kadar pahalı bir müzik aleti değil. Peki ne kadar bu çelloların fiyatları, izmirden çello alacağım “çello fiyatı izmir” diye aratıyorum düzgün bir sonuç bulamıyorum hangi çelloyu alacağıma karar veremiyorum neye göre çello seçmeliyim, ucuz olan çellolar çok mu kalitesiz gibi sorular hala kafanızda dönüp dolaşıyor.

Bu yazımızda sizin için araştırdığımız çello fiyatlarını dolar olarak belirteceğim, çünkü günlük kur değişse de dolar üzerinden müzik aletlerinin, çelloların fiyatları çok değişmiyor, o yüzden bu yazıyı okuduğunuz tarihe dolar kuruna bakarak çello fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok çello markası ve modeli mevcut, farklı ağaçlardan, farklı malzemelerden yapılmış çellolar. Diğer yazılarımda hangi malzemeyi tercih etmeniz gerektiğinden de bahsedeceğim fakat şimdilik çello satın almak isteyenler akıllarına takılan sorular için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atarak çello satın almak konusunda ücretsiz olarak destek alabilirler.

Çello fiyatlarıyla ilgili uzunca bir giriş yaptıktan sonra gelelim asıl herkesin merak ettiği çello fiyatlarına;

Çello fiyatları en uygun fiyatlı çellolar 320 dolardan başlamaktadır, tabi ki fiyat kalite doğru orantılı olarak artmaktadır. Mavis, Swing gibi çello markalarını bu fiyatlara bulmak mümkündür. Çello fiyatları 500 dolara çıktığında ise biraz daha orta kalite sınıfta Valencia gibi markaları ortaya çıkmaya başlıyor. Önerlerimi sadece bu çellolar üzerinden kesinle düşünmeyin çünkü piyasada çok farklı fiyatlarda çok farklı marka ve modellerde çellolar bulunmaktadır. Çello fiyatlarıyla ilgili tam bir öneri almak isterseniz mail yoluyla ulaşarak bütçeniz doğrultusunda ayrıntılı olarak yardımcı olabiliriz.